Leden 2016

9.1.2016

9. ledna 2016 v 23:07 | Kat |  Deníček
Mé drahé*
Moc se omlouvám, že jsem na tak dlouhou dobu zmizela. Mělo to hned dva důvody. První je, že mi začalo zkouškové a já vůbec nic nestíhám, připadám si jak vyždímaný hadr. Pořád něco dělám, ale nějak nevidím výsledky. Myslím, že se z toho za chváli zhroutím.
A ten druhý? Hrozně hrozně hrozně hrozně moc se za sebe stydím. Myslím, že ani to nejtlustší prase toho sežere tolik jako já teď. Začalo to o Vánocích, kdy jsem si hrozně moc povolila "aby si nikdo ničeho nevšiml" (ne, jen jsem se prostě neudržela). A od té doby se v tom vezu. Začnu třeba dobře, ale pak odpoledne přijdou naprosto odporné přežery. Mám pocit, že je to i z těch nervů, nebo nevím... Prostě jsem odporná a nějak to teď nedokážu kontrolovat (i když vím, jak moc by mi to se vším pomohlo).
Vážně, cítím se úplně nejhůř.
A přestala jsem cvičit. Snažím si říkat, že je to kvůli tomu, že nestíhám, ale prd... Prostě se jsem líná a pro všechno si hledám omluvy...
Doufám, že se vám vede lépe :(
Kat

Jídelníček dneska raději nepřidávám, když jsem to začala počítat, dostala jsem se na 2000kcal (nekecám) a ještě jsem nebyla na konci. Prostě prase. Musím se sebou něco udělat.
Váha mi vyskočila asi o pět kilo. Musí to dolů...